تماس جهت مشاوره و خرید مصالح ساختمانی

شبکه های اجتماعی

شماره تماس

09339090248

گچ درسا گیپتون

1)کاربرد گچ درساگیپتون:

گچ درساگیپتون بابت گچ کاری روی سطوح بتنی ، پلی استایرن و پوشش دهی و گچ کاری سطوح که گچ معمولی روی آنها چسبندگی لازم را ندارد .

نظیر :

1-دیوارهاوسقف های سیمانی

2-سطوح ایجاد شده از بلوک های سبک بتنی

3-سطوح ایجاد شده با شاتکریت

4-سطوح ایجاد شده با فوم پلی استایرن

5-سطوح ایجاد شده با بلوک های پایه گچی

 توضیحات :

گچ گیپتون یا همان بتوگیپس کالایی است پایه گچی ، که از اختلاط خشک گچ میکرونیزه مخصوص سفیدکاری بایک سری افزودنی های خاص تهیه می گردد.

گچ گیپتون یکی از انواع گچ های ساختمانی ست که دارای زمان گیرش اولیه و ثانویه بالاتری نسبت به گچ های معمولی بوده و به دلیل چسبندگی بالا برای گچ کاری روی سطوح صاف (دیوارهای سیمانی ، بتن فوم و...) و در یک یا دولایه روی سطح استفاده می گردد.

2)مشخصات فنی گچ درساگیپتون :

زمان گیرش اولیه گچ گیپتون درسا : 8 الی 16 دقیقه

زمان گیرش نهایی گچ گیپتون درسا : 25 الی 30 دقیقه

مش : قابل تولید در مش های 100 و 200 و 300

3) ویژگی های گچ درسا گیپتون :

1- صرفه جویی زیاد در هزینه ها

2- حذف عملیات زیر سازی جهت گچ کاری

3-حذف رابیتس کاری

4-جلوگیری از ترک خوردگی احتمالی سطح گچ کاری شده

5-جلوگیری از ریزش گچ پس از خشک شدن

6-امکان اجرای پوشش های مختلف روی گچ گیپتون (مثل رنگ ، کاغذ دیواری ، دیوارپوش پی وی سی و ..)

7- زمان گیرش اولیه و ثانویه بسیار مطلوب

8-سفیدی و درخشندگی مطلوب سطح مورد نظر پس از گچ کاری

4) روش تولید گچ درسا گیپتون :

بابت تولید گچ درساگیپتون ، سنگ گچ با کیفیت بالا و مناسب رابه خط تولید انتقال می دهند و سپس دانه های درشت تر سنگ گچ خام را باکوره هایبرن (حرارت بالا) ودانه های ریزتر به همراه خاک سنگ گچ را باکوره لوبرن(حرارت پایین) به صورت مجزا و با حرارت غیر مستقیم پخت می کنند و سپس محصول خروجی از هردوکوره رابایکدیگر مخلوط می کنند تا برای آسیاب آماده می شود.

به دلیل نوع کاربرد و مصرف گچ درسای گیپتون ، این کالاها پس از پخت و آسیاب شدن با بهره گیری از آسیاب های قوی و دستگاه های مخصوص جداساز(سپراتور) با مش های 100و200و300 دانه بندی می گردد

بروی تولید گچ گیپتون درسا ، گچ حاصل از مرحله ی قبل را وارد یک سیستم اختلاط خشک کرده و تعدادی افزودنی با میزان معین به آن اضافه می نمایند سپس این افزدونی ها با گچ میکرونیزه درسا کاملا مخلوط شده تاپودری همگن ویکنواخت حاصل شود .

گچ درسا گیپتون در بسته بندی های 30 کیلوگرمی و 25 کیلوگرمی آماده عرضه به بازارهای داخلی و همچنین صادرات به خارج از کشور می باشد

5)روش نگهداری گچ گیپتون درسا:

بهتر است گچ گیپتون درسا را دور از رطوبت و برروی پالت های چوبی یا پلاستیکی نگهداری کنید .

در محیط های شرجی و مرطوب گچ درسا باید حداکثر ظرف مدت 3 ماه استفاده گردد و در هنگام انبار نمودن آن ، حتما روی آن به خوبی پوشانده شود .

در محیط های غیر شرجی با درصد رطوبت عادی نیز می توان گچ درسا راتایکسال بدون افت کیفیت نگهداری نمود بابت انبار و نگهداری گچ درسا گیپتون ، حتما پالت ها را با فاصله حداقل نیم متری از هم و از دیوار قراردهید تا هوا در میان آن جریان داشته باشد و بیشتر از 20 کیسه روی یک پالت برروی هم قرار ندهید .

6)قیمت گچ درسای گیپتون 25 کیلویی و قیمت گچ گیپتون 30 کیلویی :

جهت اطلاع از قیمت گچ درسای گیپتون 25 کیلویی و گچ درسای گیپتون 30 کیلویی (بصورت عمده ) و هم چنین تهیه ی گچ درسای گیپتون درب انبار (بصورت جزئی و کلی ) با شماره ها ی 09124055291 و 09339090248 با مدیریت فروش آقای میر فرید نصرالهی تماس حاصل فرمایید .

7)آدرس کارخانه گچ درسای گیپتون :

کارخانه توسعه گچ سوپر متین – سمنان – کیلومتر55 جاده تهران – منطقه صنعتی عبدل آباد