تماس جهت مشاوره و خرید مصالح ساختمانی

شبکه های اجتماعی

شماره تماس

09339090248

گچ آریای سمنان

معرفی محصول گچ آریای سمنان :

1)کاربرد گچ آریای سمنان :

گچ آریا بابت زیر کار و سفت کاری مناسب می باشد

 توضیحات :                         

گچ زیر کار آریا سمنان مخصوص عملیات گچ خاک زنی و به اصطلاح زیر کاری تهیه و تولید می گردد. این محصول راهم می توان بصورت خالص و هم بصورت مخلوط شده با خاک مصرف رساند .

البته گچ آریا سمنان بجز مخصوص زیرکار ، بهترین گچ ساختمانی برای انجام مرحله اول گچ کاری است .

گچ آریا مخصوص زیر کار شرکت توسعه متین تحت نظر کارشناسان برجسته شرکت تولید می گردد و مشکلات مربوط به گچ کاری از جمله ترک خوردگی به دلیل پروسه ویژه تولید آن به میزان چشم گیری کاهش یافته است

2)مشخصات فنی گچ آریا :

زمان گیرش اولیه گچ آریا : 10- 7 دقیقه

زمان گیرش ثانویه گچ آریا : 20-17 دقیقه

3) ویژگی های گچ آریای سمنان :

1آریا بصورت پودری بوده و نیاز به الک ندارد

2-گچ آریا دارای رنگ سفید با شفافیت بالا می باشد

3-گچ آریا از مقاومت و سختی بالایی برخوردار می باشد

4-گچ آریا قابلیت رطوبت پذیری پایینی را داراست

5-گچ آریا از چسبندگی بالایی برخوردار می باشد  

4) روش تولید گچ آریا  :

بابت تولید گچ آریای سمنان ، سنگ گچ با کیفیت بالا و مناسب رابه خط تولید انتقال می دهند و سپس ادانه های درشت تر سنگ گچ خام را باکوره هایبرن (حرارت بالا) ودانه های ریزتر به همراه خاک سنگ گچ را باکوره لوبرن(حرارت پایین) به صورت مجزا و با حرارت غیر مستقیم پخت می کنند و سپس محصول خروجی از هردوکوره رابایکدیگر مخلوط می کنند تا برای آسیاب آماده می شود.

درمرحله ی بعد محصول به قسمت سپراتور انتقال داده می شود تا با دانه بندی مناسب و به بازار عرضه می گردد گچ آریا در بسته بندی های 33 کیلوگرمی و 30 کیلوگرمی آماده عرضه به بازار داخلی و همچنین صادرات به خارج از کشور می باشد .

5)روش نگهداری گچ آریا :

بهتر است گچ آریای سمنان  را دور از رطوبت و برروی پالت های چوبی یا پلاستیکی نگهداری کنید .

در محیط های شرجی و مرطوب گچ آریای سمنان  باید حداکثر ظرف مدت 3 ماه استفاده گردد و در هنگام انبار نمودن آن ، حتما روی آن به خوبی پوشانده شود .

در محیط های غیر شرجی با درصد رطوبت عادی نیز می توان گچ آریا راتایکسال بدون افت کیفیت نگهداری نمود بابت انبار و نگهداری گچ درسا گیپتون ، حتما پالت ها را با فاصله حداقل نیم متری از هم و از دیوار قراردهید تا هوا در میان آن جریان داشته باشد و بیشتر از 20 کیسه روی یک پالت برروی هم قرار ندهید .

6)قیمت گچ آریا 33 کیلویی و قیمت گچ آریا  30 کیلویی :

جهت اطلاع از قیمت گچ آریا 33 کیلویی و گچ آریا 30 کیلویی (بصورت عمده ) و هم چنین تهیه ی گچ آریا  درب انبار (بصورت جزئی و کلی ) با شماره ها ی 09124055291 و 09339090248 با مدیریت فروش آقای میر فرید نصرالهی تماس حاصل فرمایید .

7)آدرس کارخانه گچ آریای سمنان  :

کارخانه توسعه گچ سوپر متین – سمنان – کیلومتر55 جاده تهران – منطقه صنعتی عبدل آباد